ČUVAJ VERONAUKU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ČUVAJ VERONAUKU

Pravoslavni sajt da sačuvamo veronauku.
 
PrijemПорталPublicationsTražiLatest imagesPristupiRegistruj seЗашто народ у Србији ћути? Linkov10
Zadnje teme
»  Da li je moguće zaštiti veronauku u Srbiji?
Зашто народ у Србији ћути? EmptyČet 25 Feb - 22:50 od padreex

» Тражимо уреднике
Зашто народ у Србији ћути? EmptyČet 4 Jun - 1:37 od Милан Вечански

» Богослужбене књиге и литература
Зашто народ у Србији ћути? EmptySub 30 Maj - 8:37 od drazasrbskiheroj

» Представите се!!!
Зашто народ у Србији ћути? EmptySre 9 Apr - 14:29 od padreex

» Festivali
Зашто народ у Србији ћути? EmptyNed 12 Maj - 12:54 od padreex

» Загробни живот
Зашто народ у Србији ћути? EmptyNed 12 Maj - 12:50 od padreex

» Šta je metafizika?
Зашто народ у Србији ћути? EmptyNed 9 Dec - 12:59 od Vidilac

» Лош Православац или добар припадник друге верске заједнице???
Зашто народ у Србији ћути? EmptyNed 4 Nov - 19:26 od Срђан Ранђеловић

» Biometrija
Зашто народ у Србији ћути? EmptyUto 2 Okt - 23:09 od ucenik istine

 SVETA PETKA
Image hosted by servimg.com
Image hosted by servimg.com
Православно хришћанство..com. Каталог православних ресурса на интернету

Delite | 
 

 Зашто народ у Србији ћути?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorПоследња порука
Милан
Почетник
Почетник


Broj poruka : 3
Datum upisa : 30.11.2011
Godina : 44

Зашто народ у Србији ћути? Empty
PočaljiNaslov: Зашто народ у Србији ћути?   Зашто народ у Србији ћути? EmptySre 30 Nov - 23:47

Актуелна и тренутна дешавања у нашој јужној покрајни Косово и Метохија су достигла свој врхунац.Отимачина,лоповлук,незапосленост,глад,све је то оно што данас влада Србијом.

Моје мишљење је да Србија ћути,зато што је Београду(Београђанима) лепо.
Уживају све могуће привилегије за разлику од нашег народа у другим деловима Србије.
Београд је пун администрације,канцеларија и политичари одржавају такво стање као би обуздали све могуће протесте,а народ у другим деловима Србије је немоћан да протествује,поред Београда.....

Да ли сам у праву,просудите сами....
Nazad na vrh Ići dole
Георгије
Искусни форумаш
Искусни форумаш
Георгије

Broj poruka : 113
Datum upisa : 18.03.2011
Godina : 30
Lokacija : Звечан

Зашто народ у Србији ћути? Empty
PočaljiNaslov: Re: Зашто народ у Србији ћути?   Зашто народ у Србији ћути? EmptyČet 1 Dec - 19:46

Помаже Бог пријатељу. cheers

Лепо што си отворио ову тему. Мислим да има доста о овоме да се каже...

Што се мене тиче, делимично се слажем са тобом. Колико могу да приметим, данас је дошло такво време, да свако гледа само себе, како ће њему да буде најбоље. Што се народа у Србији тиче, могу слободно да кажем да се доста њих помирило са тим да је Косово изгубљено и да представља велику сметњу Србији на путу ка Европи...Па ето, немој да вас чуди ћутање тог дела народа о свему данас што нам се дешава. Због таквих се данас налазимо у овом расулу и питање је само да ли има краја томе.
Nazad na vrh Ići dole
ucenik istine
Искусни форумаш
Искусни форумаш


Broj poruka : 40
Datum upisa : 27.11.2011
Godina : 54

Зашто народ у Србији ћути? Empty
PočaljiNaslov: Re: Зашто народ у Србији ћути?   Зашто народ у Србији ћути? EmptyUto 31 Jan - 22:14

Pozdravlljam vas ,mislim da ova tema zazire u politiku ,a o tome bih vam moga pricati podosta jer sam 17 godina radio za druge i sebe, a i jedno vreme proveo na Kosovu ,zato sam da politika politicarima ,oni koje se pogane neka se pogane ,oni koji su sveti neka budu jos svetiji kaze SVETO PISMO a vreme suda ce doci kada ce svako sstati pred sudiju koji jedini ima pravo da sudi ,a ovo sve mora da se dogodi jer je tako zapisano.
Nazad na vrh Ići dole
Георгије
Искусни форумаш
Искусни форумаш
Георгије

Broj poruka : 113
Datum upisa : 18.03.2011
Godina : 30
Lokacija : Звечан

Зашто народ у Србији ћути? Empty
PočaljiNaslov: Re: Зашто народ у Србији ћути?   Зашто народ у Србији ћути? EmptyNed 10 Jun - 12:07

ucenik istine ::
Pozdravlljam vas ,mislim da ova tema zazire u politiku ,a o tome bih vam moga pricati podosta jer sam 17 godina radio za druge i sebe, a i jedno vreme proveo na Kosovu ,zato sam da politika politicarima ,oni koje se pogane neka se pogane ,oni koji su sveti neka budu jos svetiji kaze SVETO PISMO a vreme suda ce doci kada ce svako sstati pred sudiju koji jedini ima pravo da sudi ,a ovo sve mora da se dogodi jer je tako zapisano.

А док не дође тај Судњи Дан, мораћемо да трпимо да нам жугани који ни своје корене немају кроје судбину уз помоћ Запада и Амера, наравно...Где би били да њихову подршку немају ? Иначе, морам да признам да верујем у оно пророчанство у којем се наводи да ће им и Албанија бити мала кад их протерамо са Косова...Једног дана. Мислим да је отац Тадеј у питању.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Зашто народ у Србији ћути? Empty
PočaljiNaslov: Re: Зашто народ у Србији ћути?   Зашто народ у Србији ћути? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 

Зашто народ у Србији ћути?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 

 Similar topics

-
» Нагласак у Србији
» Примери секте у Србији
» Теме за јавност у Србији
» Трибина у Шапцу: „Папа у Србији – за и против“
» Утицај Зилота и појава СИПЦ у Србији
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ČUVAJ VERONAUKU :: Opšte teme :: Дешавања у земљи и свету-